نانو تکنولوژی

رنگ و نانو ضدجلبک استخر

رنگ نانو استخری

نانو ضد آب و نگهداری استخر
درباره عایق رطوبتی استخر
ما خدمات عایق رطوبتی استخر با کیفیت بالا را ارائه می دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که استخر شما در بهترین شرایط است.

ما راه‌حل‌هایی برای کارکرد کامل استخر شما بدون هیچ گونه مشکل نشتی که می‌تواند اموال شما را به خطر بیندازد، ارائه می‌کنیم.

ما نصب سیستم ضد آب با کیفیت را برای استخرهای شنای تازه ساخته ارائه می دهیم تا مطمئن شویم که برای سال های آینده دوام خواهد داشت.

این به جلوگیری از هزینه های تعمیرات و نگهداری در آینده کمک می کند.

.

 

.

بازرسی نشتی استخر

بررسی نشت آب در بالکن برای یافتن بهترین راه حل ضد آب برای جلوگیری از نشت آب از ترک های نامرئی

ارزیابی حرفه ای استخر

استفاده از آخرین فناوری ها و مواد برای ارائه روش تعمیر نشتی آب مناسب برای جلوگیری از نشت آب.

تعمیر و نگهداری استخر

ارزیابی کنید که روش عایق رطوبتی و تعمیر نشتی برای ضد آب بودن و جلوگیری از نشتی به خوبی انجام شده است و با بررسی کامل اطمینان حاصل کنید که ۱۰۰% عدم نشتی آب وجود دارد.

علائم رایج نشتی استخر

بسته به سطح استخر شما، از دست دادن آب از طریق تبخیر یک پدیده طبیعی است. با این حال، اگر شک دارید که میزان از دست دادن آب در حال افزایش است، ممکن است نشانه‌ای از نشت آب در جایی در استخر باشد.

شما باید با بررسی اطراف محیط برای وجود لکه های مرطوب روی زمین اطراف استخر، به دنبال نشانه های نشت آب باشید. اگر رطوبت یا مناطق فرسایشی قابل توجهی وجود داشته باشد، این می تواند نشانه ای از نشت آب از استخر باشد. اگر سطح آب زیرزمینی پایین باشد، هر گونه آب نشتی به سرعت جذب زمین شده و باعث فرسایش خاک می شود.

نشت آب در استخر نیز می تواند ناشی از سیستم پمپ معیوب باشد. پمپ، فیلتر و دریچه‌های لوله را برای هر گونه نشانه‌ای از نشتی چک کنید. در بیشتر موارد، نقص در سیستم ضد آب استخر شما ممکن است بلافاصله آشکار نشود. اگر مشکوک هستید که ممکن است در سیستم پمپ شما مشکلی وجود داشته باشد، دریغ نکنید با تیم ما تماس بگیرید تا بازرسی انجام شود.

.

تعمیر عایق رطوبتی استخر

به طور معمول، بسیاری از استخرهای شنا از بتن ساخته می شوند که خاصیت ضد آب ذاتی ندارند. بتن نسبتاً مغرور است و به مرور زمان اجازه نفوذ آب را می دهد مگر اینکه با لایه ای از پوشش ضد آب که روی پوسته استخر اعمال شود، درمان شود. برای اینکه استخری کاملاً کاربردی و بدون نشتی باشد، استخر شنا باید کاملاً با ضد آب باشد تا از هرگونه نشت از طریق شکاف ها و منافذ جلوگیری شود. با این حال، بیشتر نشت ها در مناطقی اتفاق می افتد که اجرای عایق رطوبتی چالش برانگیزتر است – در مناطقی مانند زهکشی، روشنایی و لوله کشی، اگر عایق رطوبتی به درستی در اطراف لبه ها اعمال نشود، ممکن است آب همچنان به داخل نفوذ کند.

عایق رطوبتی موثر استخر نه تنها از خروج آب از استخر جلوگیری می کند، بلکه به جلوگیری از ورود آب خارجی به آن از سطح زمین نیز کمک می کند.

در اینجا برخی از مواد مناسبی که در ضد آب بودن استخرهای شنا موثر هستند، آورده شده است:

پلی اورتان  – یک ترکیب کریستالی که یک غشای مقاوم در برابر آب با دوام بیشتر از مواد مبتنی بر قیر تشکیل می دهد.

پلی وینیل کلراید (PVC) و پلی اولفین ترموپلاستیک  – ورق های ضد آب که یک غشای بادوام و قوی ایجاد می کنند.

لاستیک مونومر اتیلن پروپیلن دی ان (EPDM)  – یک لاستیک مصنوعی با کیفیت بسیار بادوام. آنها ورق های ضد آب ماهری هستند که برای عایق رطوبتی استخرهای شنا بسیار کارآمد هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *